Już 13 stycznia wszystkich miłośników czterech kółek czeka moc wrażeń! 💥

Mamy radość zaprosić na wydarzenie, na którym każdy uczestnik będzie miał możliwość zobaczenia zupełnie za darmo zapierających dech w piersiach samochodów.
Wyjątkowość tego wydarzenia polega na różnorodności naszych gości. Dzięki pomocy Fanatic Squad zaprezentuje się cały przekrój pojazdów, od rajdowych po militarne.

Poznajcie naszych darczyńców:

⭐️Firma Golden Cars – Auta do ślubu przedstawi prawdziwe cudeńka. Samochody, które przyciągną oczy nie tylko fanów motoryzacji. Chevrolet Camaro, Corvette oraz… Ford Mustang GT! Do wylicytowania będą również VOUCHERY na letni przejazd tymi wozami! Nie przegapcie okazji aby zrobić coś dobrego dla innych i poczuć się jak królowie życia!

⭐️Ponadto wielkim sercem wykazali się okoliczni rajdowcy. Przyjadą zaprezentować swoje wypieszczone bestie, którymi walczą w wyścigach o każdą setną sekundy. Dla nich ten sport to sposób na życie a te samochody to największe skarby, dlatego jesteśmy pewni, że będą to szalenie ciekawi goście.

⭐️Całe wydarzenie uświetnią pojazdy militarne. Niecodziennie ma się okazję oglądać tego typu cuda techniki, dlatego bardzo cieszymy się, że uda się to właśnie na naszym spotkaniu.

⭐️Radą i doświadczeniem służyć będą Hydrobros – Hydrografika oraz Centrum Usuwania Wgnieceń Bartłomiej Szatanik, będzie można zapoznać się z ich ofertą, do czego gorąco zachęcamy.

⭐️Za wsparcie dziękujemy również firmom Korczyk Škoda i KIAPanek Rent A Car Bielsko-Biała oraz Transfer Taxi Service Czechowice-Dziedzice za wystawienie swoich samochodów ♥ 

Szykuje się nam naprawdę spektakularne widowisko na dolnym parkingu Stara Kablownia ❤️ 

Oprócz efektowności stawiamy również na bezpieczeństwo, dlatego zapraszamy bez obaw zarówno dużych jak i małych 👶🏻 do wspólnej zabawy i świętowania 27. Finał WOŚP Czechowice – Dziedzice oraz do wspierania wolontariuszy z puszkami i licytacji, z których cały dochód zostanie przekazany na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

💥Śledźcie informacje o pozostałych atrakcjach na 27. Finał WOŚP Czechowice – Dziedzice, rezerwujcie czas i grajcie z nami!
13 stycznia 2019, zaczynamy o 11! 💥

NASZ FACEBOOK